На Святу Покрову Божої Матері у парафіяльній церкві відбувся храмовий празник

Божественну Літургії, яка служилася о 11 годині, очолив отець адміністратор Собору Зарваницької Божої Матері-Володимир Фірман у співслужінні отців із парафіяльного храму(отця декана Володимира та отця Зеновія Шимкового). Усі охочі прочани, мали можливість, приступити до Святого Таїнства Покаяння та Пресвятої Євхаристії.

Особлива подяка отцеві Петрові Пастуху за те, що мав велику терпеливість до панітентів, які виявили бажання приступити до Святої Сповіді. По завершенні Святої Літургії, було здійснено Чин Благословення та Освячення води, а опісля отець Володимир Фірман, благословив прочан Мощами Святих Мучеників та мирував.

В цей день, багато людей отримали великі Божі ласки, хочемо пригадати, що Український народ у 1995 році, було віддано під Покров Зарваницької Божої Матері. Акт посвяти здійснив тодішній Глава УГКЦ(світлої пам’яті кардинал Мирослав-Іван Любачівський). Ця урочиста посвята, відбувалася на Святому Чудотворному місці, з парафіяльної церкви, Хресною ходою з великим молитовним говінням було перенесено Чудотворну ікону Зарваницької Божої Матері до Святого місця Об’явлення. Щасливий той народ, для якого матір’ю — стає Пресвята Богородиця.